Rewitalizacja Parku w Szczodrem – rekreacyjne zagospodarowanie parku.

 

Rewitalizacja Parku w Szczodrem – rekreacyjne zagospodarowanie parku.

Gmina Długołęka otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pn. „Rewitalizacja Parku w Szczodrem – rekreacyjne zagospodarowanie parku”. Celem projektu jest przywrócenie charakteru Parku Szczodre jako atrakcyjnego miejsca aktywnego wypoczynku dla mieszkańców Gminy Długołęka. W ramach projektu powstaną nowoczesne place zabaw, place i ścieżki edukacyjne, sportowe i wypoczynkowe, zostaną zrewitalizowane nawierzchnie ścieżek parkowych. Modernizacji i budowie podlegać będzie również parking, jak również zamontowane zostaną elementy małej architektury (ławki, kosze, leżaki, hamaki, tablice, drogowskazy i inne).

Wartość projektu to 4.554.331,87 zł, a przyznana kwota dofinansowania na realizację projektu „Rewitalizacja Parku w Szczodrem – rekreacyjne zagospodarowanie parku” to 2.981.050,87 zł, w tym wkład Funduszy Europejskich w wysokości 2.610.779,99 zł.
Realizację projektu przewidziano w okresie od 29.06.2018r. do 30.08.2019r.

Dodano: 9 maja, 2018

Komentarze

Jeden komentarz


 • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
  KW pisze:

  Szanowni Państwo,
  cudowny pomysł… tylko może najpierw drogi, kanalizacja, chodniki, woda w kranie?
  Taki park odwiedzimy dwa razy w roku, a po dziurach jeździmy codziennie. Codziennie też martwimy się o to, czy nasze dzieci bezpiecznie dotrą do szkoły.
  Rozumiem, że Gmina otrzymała konkretne dofinansowanie na konkretny cel, ale jakby nie patrzeć, teraz muszą Państwo wydać 3 miliony złotych z naszych podatków, nie na to na czym nam, mieszkańcom zależy najbardziej.