Szanowni Mieszkańcy ul. Ptasiej i Słowiczej

Szanowni Mieszkańcy ul. Ptasiej i Słowiczej

Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas konsultacji społecznych (które odbyły się w dniu 10.05.2017r.) dot. opracowania dokumentacji projektowej  przebudowy ul. Ptasiej i Słowiczej w Długołęce zamieszczamy poniżej wstępne rozwiązania koncepcyjne dotyczące tego projektu.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami, a wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować bezpośrednio do pracownika nadzorującego przebieg prac projektowych do dnia 18.05.2017r.:

Pan Krzysztof Magiera, pok. nr 11
(parter Urzędu Gminy)
mail: k.magiera@gmina.dlugoleka.pl
tel. 71-323-02-13

Opis techniczny__Ptasia_rev1_ZM

rys. D1_PZT_rew1_ZM

rys. D2_PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE_rew1_ZM

Dodano: 11 maja, 2017

Komentarze

2 komentarze


 • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
  Małgorzata Łuczak pisze:

  Dzień dobry.
  W związku z pomysłem budowy parkingu na miejscu graniczącym z moją posesją przy ulicy Ptasiej 40, zgłaszam stanowczy sprzeciw. W miejscu tym zawsze był teren zielony i nie wyobrażam sobie żeby miało być inaczej.
  Z wyrazami szacunku,
  Małgorzata Łuczak.


  • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
   Agnieszka Boruta pisze:

   Wszelkie uwagi i pytania prosimy kierować bezpośrednio do pracownika nadzorującego przebieg prac projektowych (do 18.05.2017 r.): p. Krzysztof Magiera, pok. nr 11 (parter urzędu gminy), mail: k.magiera@gmina.dlugoleka.pl, tel. 71-323-02-13.