Szanowni Mieszkańcy ul. Ptasiej i Słowiczej

Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas konsultacji społecznych (które odbyły się w dniu 10.05.2017r.) dot. opracowania dokumentacji projektowej  przebudowy ul. Ptasiej i Słowiczej w Długołęce zamieszczamy poniżej wstępne rozwiązania koncepcyjne dotyczące tego projektu.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami, a wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować bezpośrednio do pracownika nadzorującego przebieg prac projektowych do dnia 18.05.2017r.:

Pan Krzysztof Magiera, pok. nr 11
(parter Urzędu Gminy)