Zbierasz szkło zamień worek na pojemnik

Komentarze

7 komentarzy

 • Jerzy pisze:

  Jakie są stawki wywozu śmieci w 2017 r. i kiedy należy wnosić opłaty?

  • Agnieszka Boruta pisze:

   Stawki pozostają bez zmian. Opłat należy dokonywać co kwartał, z góry do 15. dnia miesiąca.

 • mieszkaniec pisze:

  Witam, zgłosiłem telefonicznie chęć odbioru pojemnika na szkło 20.01 o 10:21. W Mirkowie podobno 21.01 pojemniki były dostarczane. W styczniu i lutym nie ma zgodnie z harmonogramem ponownie Mirkowa. Kiedy zatem można się spodziewać podstawienia pojemnika?

  • Agnieszka Boruta pisze:

   Pojemnik powinien zostać podstawiony w sobotę, czyli jutro, najpóźniej w przyszłą sobotę.

 • Grzegorz Reymont pisze:

  Drogie Panie z Gminy. Właśnie otrzymałem wezwanie do zapłaty w kwocie wyższej niż w tamtym roku. Czy nie uważacie, że Waszym obowiązkiem jest podać stawki z wystarczającym wyprzedzeniem i to pisemnie do wszystkich płacących. Nawet na Waszym portalu nie mogłem się tych stawek doszukać, a przecież nie każdy ma internet.
  Pozdrawiam.

 • mrogowska pisze:

  Witam,
  czy przed świętami w dniach 12-14.04.2017 będą odbierane odpady zielone z Oleśniczki? Gdzie ewentualnie możemy je odstawić?

  pozdrawiam
  Małgorzata Rogowska

  • Agnieszka Boruta pisze:

   Zgodnie z harmonogramem były odbierane 6 kwietnia, następny odbiór 20 kwietnia. Odpady można przewieźć do PSZOK-u w Bielawie, czynnego w soboty.