Zmiana harmonogramu Punktu Konsultacyjnego ds. uzależnień obowiązująca od 1 lipca 2015 r.

Zmiana harmonogramu Punktu Konsultacyjnego ds. uzależnień obowiązująca od 1 lipca 2015 r.

Nowy HARMONOGRAM

Dodano: 3 lipca, 2015

Komentarze

2 komentarze

  • anna pisze:

    Gdzie jest komisja ds.rozwiązywania problemów alkoholowych,dlaczego np. w miejscowości Pasikurowice w obydwóch sklepach alkohol jest sprzedawany na kredyt,(oczywiście zeszyty są starannie chowane przed obcymi)ale sprzedaż alkoholu osobom nietrzeżwym jest nagminna!!!Dla kogo są te wywieszki w sklepach typu:zakaz spożywania alkoholu w sklepie i jego obrębie,zakaz sprzedaży alkoholu osobom nietrzeżwym!!!

    • Anna Chomicka pisze:

      Pani uwaga została zgłoszona do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź.